Únor 2013

One Direction a jejich nová písnička a klip ''One Way or Another (Teenage Kicks)

26. února 2013 v 16:45 | Alexis

Hi!!!

Ano, One Direction jsou bez pochybu skvělá kapela! A teď přišli na pole muziky s novou charitativní písní ''One Way or Another'', v překladu ''Jedna cesta nebo žádná'', a je to remake originálu známe skupiny Blondie. Chtěla jsem na to upozornit, protožr kluci se podílejí na charitě ''Red Nose Day'', ktérá svým výtěžkem pak pomůže africkým dětem. V Africe kluci byli, takže i ví, jak se jim tam žije. Byl to hodně emotivní zážitek Plačící... No, tak snad se jim povede vybrat hooooodně peněz a věřím, že je i dobře využijí Nevinný

AlexisLíbající
PS: na písničku a nádherný klip se určitě podívejte Smějící se

Deníček

16. února 2013 v 17:29 | Alexis

Hi!!!

Dneska se mi to teda podařilo nepodařilo!S vyplazeným jazykem
Byla jsem v New Yorkeru, kde jsem si koupila krutopřísnou kabelku s anglickou vlajkou! Byla jako z pohádky, ale utrhlo se mi ucho, tak jsem ji byla reklamovat, protože mám na takovýhle věci fakt štěstí, s pohledem n ato, že se my rozbil novej mobil, tak jsem ho byla reklamovat s tím, že mi ho ani nevezmou, ale oni mi ho vzali, a dokonce s tím, že mi dali ještě novější!!!! Čučela jsem jako blázen na to, že mi tu káblu vzali, a ještě mi dali paragon na to, že si můžu koupit něco, v ceně stejný, jako byla ta kábla!!!! Vemu Vás na ty nákupy, až se mi poštěstí!!! Teď mám hodně práce s tou němčinou!!! GRRRRRRRRRRRR!
Nevinný Alexis
PS: Opravdu, kdyby jste mi někdo chtěl buď pomoci s blogem nebo něco jiného, připojte se!!!

Me

16. února 2013 v 15:37 | Alexis

Hi!!!

Tak, aby jste o mě něco věděli: budu psát někdy o anglickém stylu, ale i o všeobecném, moje nejoblíbenější blogerka je Erica Mohn Kvam: odkaz na její blog: http://l0ve.blogg.no/, pak, že mi můžete psát návrhy, o čem bych pro Vás mohla napsat... No, to je zatím ve skratce vše, co Vám můžu nabýdnout!
Rozpačitý Alexis
PS: Kdo by se se mnou chtěl o tenhle blog v pozdější době dělit, napište! Beru kohokoli!